Bezpłatny Serwis kawowy oraz Restauracja w pobliżu

CATERING

W ramach standardowych cen nasi klienci otrzymują dostęp do bezpłatnego serwisu kawowego:

kawa

herbata

woda

cukierki


UWAGA: Na terenie obiektu saleMordor.pl obowiązuje zakaz wnoszenia własnego cateringu, spożywania gorących posiłków oraz alkoholu.

W budynku MODUO (tu znajdują się nasze sale) mieści się kameralna kawiarnia Filiżanka Cafe, gdzie można napić się pysznej kawy, zjeść domowe ciasta, zupy, pierogi, kanapki i inne przekąski. Tu również istnieje możliwość zarezerwowania stolika na lunch osobiście lub za naszym pośrednictwem.

W odległości ok. 200 metrów znajduje się również restauracj Tradycja Smaku By Service & Kitchen z pysznym, domowym jedzeniem.

W pobliskim biurowcu New City (ok. 50 m) natomiast znajdą Państwo Restaurację OLIMP - sieć serwującą posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę. Klient sam komponuje swoje menu według swoich preferencji. Jedzenie sprzedawane w Olimpie, jest dostępne dla klientów w pojemnikach chłodzących (surówki, sałatki) lub bemarach podgrzewanych (dania na ciepło) na zasadzie szwedzkiego stołu. Klient samodzielnie i w dowolnych proporcjach może komponować swój talerz z ulubionym zestawem potraw. Istnieje również możliwość wcześniejszej rezerwacji stolika lub zamykanej Sali VIP (min. 8 osób) i podania posiłków w wersji talerzowej.

saleMordor.pl w http://miejscakonferencyjne.pl

Polityka plików cookies
Wykonanie: Agencja Interaktywna web-fabryka.com